Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości » Licencje zawodnicze i listy ze ZPO
A+ R A-
24 Lis

Licencje zawodnicze i listy ze ZPO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Niniejszym informuję, iż w dniu 16 listopada 2016r. Polski Związek Strzelectwa Sportowego zmienił zasady wydawania na następny okres olimpijski licencji klubowych (zamiast 200 zł na cztery lata, teraz należy zapłacić 1000 zł za pierwszy rok i po 500 zł za trzy następne). W związku z powyższym musiałem wnieść od klubu wspomnianą opłatę i zmodyfikować wniosek o wydanie naszemu Klubowi licencji klubowej, który złożyłem na początku tego miesiąca.


Dopiero po przyznaniu naszemu Klubowi licencji klubowej, PZSS przystąpi do rozpatrywania wniosków złożonych przez naszych członków  o wydanie lub  przedłużenie ważności licencji zawodniczych (dotychczas złożone wnioski przekazałem już do PZSS). W identycznej sytuacji są również pozostałe kluby strzeleckie z naszego Kraju. Dlatego nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy te licencje zawodnicze dotrą do naszego Klubu.


Korzystając z okazji chciałbym poprosić o zaniechanie przysyłania wniosków o wydanie lub przedłużenie ważności licencji zawodniczych w listach ze ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (żółta kartka przyklejona do listu). Listy polecone adresowane do mnie listonosz pozostawia w mojej skrzynce pocztowej.  Natomiast po listy za ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU muszę chodzić na pocztę, gdyż z reguły w czasie, gdy listonosz przychodzi jestem poza mieszkaniem. Ponieważ chodzenie na pocztę i stanie w kolejkach nie jest przyjemną czynności od dnia dzisiejszego będę odmawiał przyjmowania od osób fizycznych listów za ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU  i to niezależnie czy przyniesie je listonosz, czy sprawdzając awizo udam się na pocztę.

Poprawiane: czwartek, 24 listopada 2016 18:28