Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości » Zaświadczenia o członkostwie
A+ R A-
18 Lip

Zaświadczenia o członkostwie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Informujemy, iż w okresie tymczasowej nieobecności Prezesa zaświadczenia o członkostwie w stowarzyszeniu - po zweryfikowaniu 1) deklaracji członkowskiej, 2) wpisowego, 3) opłacenia bieżącej składki rocznej, 4) ubezpieczenia oraz 5) wpisania do bazy członków - wystawia wyłącznie Wiceprezes klubu Robert Lipowski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osobom, u których nie odnajdziemy tych 5 elementów zaświadczenia obecnie nie będą wystawiane.

Równocześnie przypominamy, że klub nie potwierdza jakichkolwiek osobostartów w zawodach. Wszystkie komunikaty są dostępne tutaj:
2006-2016: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/5-ks-garda-od-roku-2006-do-teraz
2017: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/914-2017-r
i należy je traktować jako oryginały.

Uwaga: w przypadku Komendy Stołecznej Policji raz na kwartał (I-III, IV-VI, VII-IX, X-XII) są przekazywane Komendantowi Stołecznemu Policji poświadczone za zgodność z oryginałami odpisy komunikatów, w celu samodzielnego potwierdzenia udziału konkretnych osób w naszych zawodach przez pracowników Wydziału Postępowań Administracyjnych KSP. W celu ułatwienia im pracy sugerujemy składanie oświadczeń ze wskazaniem konkretnych imprez.

Więcej z tej kategorii: « Licencje PZSS KOMUNIKAT »