Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości
A+ R A-
Wiadomości

Wiadomości (382)

62 Zawody KS GARDA zakończone, komunikat klasyfikacyjny jest w zakładce WYNIKI ZAWODÓW  - KS GARDA - 2011 

Msza żałobna oraz pożegnanie Zmarłego Jerzego Cieśli odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2017 r. o godzinie 10:00 w Kościele Parafii pod wezwaniem NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Olsztynie przy ulicy Pana Tadeusza 16 A.


Następnie urna z Prochami zostanie przewieziona do Kościoła pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy 3 Maja 3. O godzinie 16:00 zostanie odprawiona msza żałobna skąd udamy się na cmentarz parafialny w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie odbędzie się ceremonia pochowania w grobie rodzinnym.

Pogrążona w smutku rodzina

środa, 02 sierpnia 2017 18:40
Opublikowane w Wiadomości
0

Niniejszym zawiadamiam wszystkich Kolegów i Sympatyków strzelectwa, że w dniu 1 sierpnia 2017 roku zakończył długą walkę o życie mój Nieodżałowany Ojciec, Człowiek wielkiej wiedzy ŚP JERZY CIEŚLA Prezes Klubu Strzeleckiego Garda.

O planowanych uroczystościach pogrzebowych poinformuję w odrębnym komunikacie.

Z poważaniem

Milan Cieśla, syn

Olsztyn, dnia 01.08.2017 r.

wtorek, 01 sierpnia 2017 20:58
Opublikowane w Wiadomości
0

Informujemy, iż w okresie tymczasowej nieobecności Prezesa zaświadczenia o członkostwie w stowarzyszeniu - po zweryfikowaniu 1) deklaracji członkowskiej, 2) wpisowego, 3) opłacenia bieżącej składki rocznej, 4) ubezpieczenia oraz 5) wpisania do bazy członków - wystawia wyłącznie Wiceprezes klubu Robert Lipowski Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osobom, u których nie odnajdziemy tych 5 elementów zaświadczenia obecnie nie będą wystawiane.

Równocześnie przypominamy, że klub nie potwierdza jakichkolwiek osobostartów w zawodach. Wszystkie komunikaty są dostępne tutaj:
2006-2016: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/5-ks-garda-od-roku-2006-do-teraz
2017: http://www.ksgarda.pl/index.php/komunikaty/914-2017-r
i należy je traktować jako oryginały.

Uwaga: w przypadku Komendy Stołecznej Policji raz na kwartał (I-III, IV-VI, VII-IX, X-XII) są przekazywane Komendantowi Stołecznemu Policji poświadczone za zgodność z oryginałami odpisy komunikatów, w celu samodzielnego potwierdzenia udziału konkretnych osób w naszych zawodach przez pracowników Wydziału Postępowań Administracyjnych KSP. W celu ułatwienia im pracy sugerujemy składanie oświadczeń ze wskazaniem konkretnych imprez.

wtorek, 18 lipca 2017 19:41
Opublikowane w Wiadomości
0

Wszelkie wnioski o wydanie lub przedłużenie ważności licencji zawodniczych są (po akceptacji przez Klub i Wojewódzki Związek) osobiście przekazywane do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego przez upoważnionego członka GARDY. Ta sama upoważniona osoba osobiście odbiera wykonane w PZSS licencje.

W związku z powyższych osobiste kontakty przez zainteresowanych otrzymaniem licencji do PZSS i domaganie się wydania im licencji narusza zasady wypracowanej współpracy naszego Klubu i Władz Związku. Takie działanie Zarząd Klubu będzie traktował jako działanie na szkodę GARDY i innych klubowiczów.

niedziela, 09 lipca 2017 18:55
Opublikowane w Wiadomości
0

Niniejszym informuję, iż zostałem zmuszony do wyłączenia się z bieżącej działalności Klubu Strzeleckiego GARDA na okres około dwóch miesięcy. Dlatego też od pewnego czasu nie odbieram telefonów. We wszystkich sprawach proszę zwracać się do Wiceprezesa Roberta Lipowskiego.

Jerzy Cieśla

sobota, 24 czerwca 2017 10:41
Opublikowane w Wiadomości
0

Ponad osiemdziesięciu zawodników stawiło się na Kaczory, by uczestniczyć- w 124. Zawodach GARDY.

Jak zwykle pogoda nie sprawiła nam psikusa i mogliśmy podczas wszystkich konkurencji cieszyć się słoneczną pogodą.

Komunikat klasyfikacyjny jest już w zakładce WYNIKI (kliknij), zdjęcia w GALERII (kliknij), a wyróżnienia jak zwykle w zakładce DYPLOMY (kliknij).

Już teraz zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się 9 lipca.

czwartek, 22 czerwca 2017 17:04
Opublikowane w Wiadomości
0