Klub Strzelecki GARDA

Home » Klub » Wiadomości
A+ R A-
Wiadomości

Wiadomości (382)

62 Zawody KS GARDA zakończone, komunikat klasyfikacyjny jest w zakładce WYNIKI ZAWODÓW  - KS GARDA - 2011 

Z końcem 2016r. wygasa ważność wszystkich licencji sędziowskich. Osoby, które chcą je utrzymać są obowiązane (zgodnie z Regulaminem Kolegium sędziów PZSS):

1) złożyć wniosek o „Wniosek o przedłużenie ważności licencji sędziego strzelectwa sportowego” wg wzoru ze strony internetowej PZSS (KLIKNIJ) wraz ze zdjęciem podpisanym na odwrocie ,

2) wnieść opłatę za wznowienie licencji w kwocie 50 zł.

Szczegóły na naszym Forum (KLIKNIJ)

piątek, 25 listopada 2016 19:15
Opublikowane w Wiadomości
0

Niniejszym informuję, iż w dniu 16 listopada 2016r. Polski Związek Strzelectwa Sportowego zmienił zasady wydawania na następny okres olimpijski licencji klubowych (zamiast 200 zł na cztery lata, teraz należy zapłacić 1000 zł za pierwszy rok i po 500 zł za trzy następne). W związku z powyższym musiałem wnieść od klubu wspomnianą opłatę i zmodyfikować wniosek o wydanie naszemu Klubowi licencji klubowej, który złożyłem na początku tego miesiąca.


Dopiero po przyznaniu naszemu Klubowi licencji klubowej, PZSS przystąpi do rozpatrywania wniosków złożonych przez naszych członków  o wydanie lub  przedłużenie ważności licencji zawodniczych (dotychczas złożone wnioski przekazałem już do PZSS). W identycznej sytuacji są również pozostałe kluby strzeleckie z naszego Kraju. Dlatego nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy te licencje zawodnicze dotrą do naszego Klubu.


Korzystając z okazji chciałbym poprosić o zaniechanie przysyłania wniosków o wydanie lub przedłużenie ważności licencji zawodniczych w listach ze ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU (żółta kartka przyklejona do listu). Listy polecone adresowane do mnie listonosz pozostawia w mojej skrzynce pocztowej.  Natomiast po listy za ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU muszę chodzić na pocztę, gdyż z reguły w czasie, gdy listonosz przychodzi jestem poza mieszkaniem. Ponieważ chodzenie na pocztę i stanie w kolejkach nie jest przyjemną czynności od dnia dzisiejszego będę odmawiał przyjmowania od osób fizycznych listów za ZWROTNYM POŚWIADCZENIEM ODBIORU  i to niezależnie czy przyniesie je listonosz, czy sprawdzając awizo udam się na pocztę.

czwartek, 24 listopada 2016 15:06
Opublikowane w Wiadomości
0

118 Zawody Gardy odbyły się na czterech strzelnicach. Startowało w nich ponad 200 zawodników. Duża ilość materiału sprawiła, że sporządzanie komunikatu klasyfikacyjnego trochę trwało. Dziś jednak już jest  na naszej stronie internetowej (KLIKNIJ). Zdjęcia natomiast od wczoraj można obejrzeć w naszej Galerii (KLIKNIJ).

Dyplomy dla zwycięzców można pobrać w zakładce "Dyplomy i wyróżnienia" (KLIKNIJ).

poniedziałek, 21 listopada 2016 19:30
Opublikowane w Wiadomości
0

Od nowego roku będzie ciut inny wzór legitymacji, będzie też możliwość otrzymania legitymacji z własnym zdjęciem.
Warunkiem otrzymania legitymacji z własnym zdjęciem jest:
1. przesłanie pliku jpg na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
2. w temacie maila musi być wpisane tylko słowo "legitymacja"
3. nazwa pliku ze zdjęciem musi się składać z imienia i nazwiska np. jankowalski.jpg
4. w treści maila na wszelki wypadek również proszę podać imię i nazwisko

 

Więcej na naszym Forum (KLIKNIJ).

wtorek, 15 listopada 2016 10:27
Opublikowane w Wiadomości
0

Zbliża się koniec roku i trzeba już pomyśleć o przedłużeniu licencji zawodniczych na rok 2017. Informacja jak to zrobić jest na naszym Forum (KLIKNIJ). Jest też możliwość skorzystania z szablonu licencji i wypełnienia go w komputerze (KLIKNIJ), a potem wydrukowania, podpisania i przekazania do Prezesa Klubu wraz z dowodem wniesienia opłaty 50 zł za przedłużenie licencji.


Osoby ubiegające się po raz pierwszy o licencję zawodniczą winny postępować w sposób opisany pod następującym linkiem (KLIKNIJ).


Z kolei dla sędziów strzelectwa sportowego instrukcja o przedłużeni licencji jest również na naszym forum pod linkiem (KLIKNIJ).

niedziela, 30 października 2016 16:40
Opublikowane w Wiadomości
0

23.10.2016r. odbyły się 117 Zawody GARDY na strzelnicach: Kaczory, Wyszków i Marcinkowo. Na Kaczorach było 111 zawodników. Pełny komunikat klasyfikacyjny jest już w zakładce Wyniki (KLIKNIJ)., a zdjęcia w Galerii (KLIKNIJ).   Dyplomy dla zwycięzców jak zwykle do pobrania w zakładce "Dyplomy i wyróżnienia" (KLIKNIJ).

poniedziałek, 24 października 2016 06:15
Opublikowane w Wiadomości
0